1892. "I. Ferenc József koronázásnak 25. évfordulójára" aranyozott Br... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/21/kategoriak~Numizmatika/Falerisztika~7292/1892-I-Ferenc-Jozsef-koronazasnak-25-evfordulojara-aranyozott-Br-emlekerem-1867-JUNIU~II1081840
1081840
30461
21
Faleristics
Numizmatika
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: 1892. "I. Ferenc József koronázásnak 25. évfordulójára" aranyozott Br emlékérem. "1867 JUNIUS 7. - 1892 JUNIUS 7. / ELSŐ FERENCZ JÓZSEF MAGYARORSZÁG KIRÁLYLYÁ KORONÁZÁSÁNAK HUSZONÖT ÉVES JUBILEUMÁNAK EMLÉKÉRE" (34mm) T:2-,3 ph., aranyozás lekopott
Hungary 1892. "25th Anniversary of the Coronation of Franz Joseph" Br commemorative medallion (34mm) C:VF,F edge error, worn gilding
: kozár_edit