Festmények és grafikák

Tételek száma: 865

Csáki Róbert (1964-): Táj panoráma. Olaj, farost, jelzett 63x66 cm Dekoratív keretben.
10000.

Kikiáltási ár:
240 000 Ft
650,41
750,00

Oláh Mara (1945-2020): Guggoló lány (cím nélkül). Olaj, farost, jelezve jobbra lent, apró felületi sérülésekkel, 65×50 cm
10001.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

Csóka László (1967-): Reflexió IV., 2025. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent: Csóka 25. 120x80 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10002.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Tátrai táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Szélei kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30x40 cm / Jenő Szepesi Kuszka (1885-1948): Tatra (Tatry). Oil on board, signed lower right. Slightly damaged on the edges. Framed. 30x40 cm.
10003.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Kovács Árpád (1967-): Vidám csendélet, 1994. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. 35,5x44 cm. Dekoratív fakeretben.
10004.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Kovács Árpád (1967-): Zöld almák, 1994. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 30x33 cm. Dekoratív fakeretben.
10005.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

ifj. Koffán Károly (1940-): Hippel 0-20. Computer print, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 70x100 cm. Egyedi darab! KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10006.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

Dréher János (1952-): Felszín. mélység, 2006. Vegyes technika, fa, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 100x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10007.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

Misch Ádám (1935-1995): Profán ikonosztáz (Bulgária IV), 1985. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent (Misch '85). Hátoldalán Misch Ádám autográf feliratával és bélyegzésével. Üvegezett, fakeretben, 25x30 cm. / Adam Misch (1935-1995): Profane iconostasis (Bolgaria IV), 1985. Mixed technique on paper, signed, with autograph description an the artist's stamp on the reverse, framed. 25x30 cm
10008.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Kondor Béla (1931-1972): Külszíni fejtés, rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29x19,5 cm
10009.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Barcsay Jenő (1900-1988): Fekete-fehér. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 39×45,5 cm. Egy apró lapszéli folttal és kisebb felületi karccal. Üvegezett fakeretben / serigraphy on paper, signed, framed
10010.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15

Deim Pál (1932-2016): Csend II, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XI/XV. számozással, kissé sérült (törésnyomokkal), üvegezett fakeretben, 42×62 cm / serigraphy on paper, signed, framed
10011.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft