Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 47

Gilbert, William: Lucrezia Borgia. Herzogin von Ferrara. Nach seltenen und nach zum Theil unbekannten Quellen.  Leipzig, é.n. (ca 1870) Abel, rézmetszetű címkép nélkül Aranyozott egészvászon kötésben / without portrait
20562.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1821. Conversationsblatt: Zeitschrift für wissenschaftliche Unterhaltung. 3. évf 2. köt Korabeli kartonált papírkötésben,  Szeder Fábián János OSB bencés áldozópap, irodalmár (1784-1859) ex librisével.
20563.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
D. H. Lawrence: Lady Chatterleys lover. New York, 1959, Signet Book. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval. + Alexander Solzhenitsyn: One day in the life of Ivan Denisovich. Tranlation by Gillon Aitken. London,1971,Sphere Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
20564.

D. H. Lawrence: Lady Chatterley's lover. New York, 1959, Signet Book. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval. + Alexander Solzhenitsyn: One day in the life of Ivan Denisovich. Tranlation by Gillon Aitken. London,1971,Sphere Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
20565.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Pálinkás László: Bibliografia Italiana della Lingua e Letteratura Ungheresi. Roma, 1943, Instituto di Cultura Ungherese per lItalia. 64 l. Kiadói papírborítóban.
20566.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
20567.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Blaschka, Anton: Kaiser Karls IV. Jugendleben und St.-Wenzels-Legende.Weimar, 1956. Böhlau.140p + 4 kih tábla. Kiadói papírkötésben
20568.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Evan Hunter: A horses head. A novel by - -. New York,1967,Delacorte Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
20569.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
20570.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Arnim, Iohannes ab: Stoicorum veterum fragmenta Vol. III. Chrysippi fragmenta moralia fragmenta succesorum chrysippi. Lipsiae, 1923. Teubner. 269p. Kiadói sérült papírkötésben elvált borítóval
20571.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Anton Ohorn: Die Dichterfürsten. Drei Erzählungen aus der deutschen Litteraturgeschichte. Mit zwei Porträts. Glogau, é.n. (1900 k.), Flemming. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, gerincen apró kopásnyomokkal, előzéklapon korabeli ajándékozási sorokkal és bélyegzővel, jó állapotban.
20572.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft