Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 47

Publii Ovidii Nasonis Opera omnia Vol 2. Venetiis, 1844, J. Antonelli, 671 p + 122 p. Későbbi egészvászon kötésben, borítón foltokkal
20550.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Murger, Henry: Scées de La vie de Bohéme. Paris, Bibliothéque Larousse. Félbőr kötés, kopottas állapotban.
20551.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Caspari, Adam Christian et al.: Vollständiges Handbuch der neuesten Erdbeschreibung. I. / 2. . Weimar, 1820, Verlag des Geographisches Instituts 565-1100p.. Kiadói kartonált papírkötésben, gerinc vignettával.
20552.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Michael Critobulus török történelemről szóló munkájának görg nyelvű kiadása. ca 1860. 708 p. Fűzve. sérült papírkötésben, hátsó borító nélkül + hozzá egy másik görög könyv töredéke. / Greek edition of Michael Critobulus work on Turkish history. ca 1860. 708 p. Laced up. in damaged paper binding, without back cover + fragment of another Greek book.
20553.

Michael Critobulus török történelemről szóló munkájának görg nyelvű kiadása. ca 1860. 708 p. Fűzve. sérült papírkötésben, hátsó borító nélkül + hozzá egy másik görög könyv töredéke. / Greek edition of Michael Critobulus' work on Turkish history. ca 1860. 708 p. Laced up. in damaged paper binding, without back cover + fragment of another Greek book.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
3 db XIX. századi, német nyelvű könyv: Jawurek, Josef: Geistlicher Seelenwecker [...]; Theobald, J. von: Leben Napoleon Bonapartes, Kaisers der Franzosen.; Scott, Walter: Das Herz von Mid-Lothian. Walter Scotts sämmtliche Werke 125. Band. Különböző kötésekben (az egyik festett fémplakettel díszített egészbőr-kötésben), változó állapotban, sérülésekkel.
20554.

3 db XIX. századi, német nyelvű könyv: Jawurek, Josef: Geistlicher Seelenwecker [...]; Theobald, J. von: Leben Napoleon Bonaparte's, Kaisers der Franzosen.; Scott, Walter: Das Herz von Mid-Lothian. Walter Scott's sämmtliche Werke 125. Band. Különböző kötésekben (az egyik festett fémplakettel díszített egészbőr-kötésben), változó állapotban, sérülésekkel.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nouveau Petit Larousse illustré. Dictionnaire Encyclopédique. Publié sous la direction de Claude Augé. Paris, 1927., Librairie Larousse. Gazdag képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Kiadói szecessziós, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis szérüléssel.
20555.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lawrence Ferlinghetti: To Fuck is to Love Again (Kyrie Eleison Kerista) or The Situation in the West, Followed by a Modest Proposal. New York, 1965, Fuck You/ Press, 12 sztl. lev. Angol nyelven. Tűzve, középen hajtott.
20556.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Paulo Coelho: Der Fünfte Berg. Zürich, 1998, Roman-Diogenes. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20557.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Makowski Juljan: Larticle 19 du pacte de la société des Nations. Varsovie, 1933. 59p. Papírkötésben
20558.

Makowski Juljan: L'article 19 du pacte de la société des Nations. Varsovie, 1933. 59p. Papírkötésben

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Wilamowitz-Moellendorff, Fanny Gräfin von,: Carin Göring.:  Berlin, 1934. Martin Warneck, Kiadói félvászon kötésben
20559.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Pushkin, A.S.: The Queen of Spades; The Captains Daughter. London, 1970, Folio Society. Angol nyelven. Clarke Hutton rézkarc illusztrációival. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, belső kötéstáblán Ex libris Folio Society, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.
20560.

Pushkin, A.S.: The Queen of Spades; The Captain's Daughter. London, 1970, Folio Society. Angol nyelven. Clarke Hutton rézkarc illusztrációival. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, belső kötéstáblán Ex libris Folio Society, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Robert L. Van De Castle: Our Dreaming Mind. New York, 2011. Ballantine books. Kiadói papírkötésben
20561.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft