Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 47

Johann Christoph Adelung: Versuch eines vollständigen grammatisch-Kritischen Wörterbuches Der Hochdeutschen Mundart, mit beständiger Vergleichung der übrigen Mundarten, besonders aber der oberdeutschen: von A- E Ersten Theil. Leipzig, 1774. Breitkopf. 1840 h. Korabeli aranyozott bordázott félbőr kötésben
20538.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20539.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
20540.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Conversations lexikon der neuesten Zeit und Literatur.2 kötete: 2. Band: F-L., 4. Band: S-Z. (a mű 4 kötetben teljes) Leipzig, 1833. Brockhaus. 987p.; 1270p.. Aranyozott félbőr kötésben A 4. kötet kötése, hátsó borítója sérült
20541.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
20542.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Der Untergang des Abendlandes von Oswald Spengler I-II. München, 1920, C.H. Becksche Verlagsbuchhandlung. Kiadói félvászon kötés, szakadt gerinc, viseltes állapotban.
20543.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Les noces de Luther, ou la Monachopornomachie Lemnius Simon. Paris, 1893. Liseux Isidore, 117p. Félvászon védőborítóval, utolsó néhány lap foltos
20544.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
20545.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Verlaine, Paul: Poésies Compl?tes de Paul Verlaine 1-2. Banderole., 1923. Kiadói bordázott félbőr kötésben, koppott, lapok felvágatlan.
20546.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Rudyard Kipling: In Black and White and Under the Deodars. London-New York, 1930, Standard Book Company, 244 p. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
20547.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Alexandre Johanneau: Épigrammes contre Martial: ou, les milles et une droleries.... Paris, 1834. Johanneau. 157p.  Félvászon kötésben
20548.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
20549.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft