Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 35

Osten, [Anna von der]: Mädchen-Ideale. Erzählung für junge Mädchen. Berlin, é.n. (cca 1890), Herm. J. Meidinger, 1 (címkép, fotógravűr) t.+ 208 p. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett, rózsaszín egészvászon-kötés, a borító kissé koszos, egyébként jó állapotban.
20489.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
20490.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
T. Aszódi Éva (Szerk.): Tündérek, törpék, táltosok. Tündérmesék a világ minden tájáról. Bp., 1973. Móra. Kiadói, kopottas félvászon-kötés, enyhén szétvált kötéssel.
20491.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Szepes Mária: Pöttyös Panni. F. Győrffy Anna. Bp.,én.,Móra Ferenc. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
20492.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Tomas Janovic: Egy udvarnak sok lakója. hn., 1979., Mladé letá. Félvászon-kötés, volt könyvtári példány, egy javított táblával, kopott borítóval.
20493.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Csukás István - Sajdik Ferenc: Pom pom meséi. Madárvédő, golyókapkodó. Bp.,1982 ,Móra. Kiadói papírkötés.
20494.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Vojtech Kubasta: Tréfavasút. Ford.: Világhy József. Prága., 1976, Artia. Kihajtható térbeli mesekönyv. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült, hiányos.
20495.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Valdor: Anni felfedezése. Ford.: Wiesner Juliska. Bp.,én.,Dante, 149+3 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
20496.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29
Móra Ferenc: Dióbél királykisasszony. Történetek Pankáról és egyéb mesék. Prakatur Zsuzsa színes képeivel. (Bp.,1935), Révai,117+1 p.+4 t. Első kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, 2 tábla hiányzik, 2 tábla kijár.
20497.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Bihari gyermekmondókák. Szerk.: Faragó József és Fábián Imre. Bukarest, 1982, Kriterion. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos lapszélekkel, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban.
20498.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57
Havas Zsigmond: Az acélember. Ifjúsági regény. Sebők Imre rajzaival. Bp., én., Tolnai. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással.
20499.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft