Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 24

20425.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
20426.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
[Hübner, Johann (1668-1731)]: Johann Hübners reales Staats-, Zeitungs- und Conversations-Lexicon [...] Leipzig, 1777, Gleditschens Buchhandlung, 1 t. + 13 sztl. lev. + 2734 (hasábszámozás) + 8 (kihajtható) t. Német nyelven. Korabeli, kartonált papírkötésben, jó példány
20427.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Cato, Dionysius: Dionisii Catonis disticha moralia. Ex editione Vpsaliensi Henrici Cvrionis, a. 1669. cvm variantibvs lectionibus collectis ex emendatione Josephi Scaligeri, Petri Scriverii. et Schefferi. Quorum nomina, suis locis, per initiales litteras, indicantur. Accedunt sententiae poetarum veterum, ex fascicvlo poematum Hieronymi Freyeri. Item: Versus memoriales de differentiis vocvm, cet, cet, in vsum tironum classis poeticae. Debrecini, 1774., Per Stephanum Margitai, 24 p. Latin nyelven. Kartonált papírkötésben. Ritka debreceni kiadás!
20428.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Meursii, Joannis, Elegantiae Latini sermonis seu Aloisia sigaea Toletana de Arcanis Amoris & Veneris 1-2. Londini, 1782. 2 t (rézmetszetek) 460 + (2) p; 363 + (2) p. Korabeli, félbőr kötésben, sérülésekkel, első kötet hátsó borítója elvált.
20429.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Charles Dickens: Ausgewählte Romane und Novellen [Válogatott regények és novellák] 2 kötete: II. köt.:Der Raritätenladen. Leipzig, é.n. Inselverlag.; IV. köt.: Martin Chuzzlewit. Leipzig, é.n. Inselverlag. Német nyelven. Kiadói aranyozott bőrkötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
20430.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
20431.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
20432.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
M. Dezonne Pacheco Fernandes: Folhas do Coracao. (DEDIKÁLT). Sao Paulo, 1941, Elvino Pocai. Első kiadás. Portugál nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként minimálisan foltos lapokkal, sérült hártyapapír védőborítóban. A szerző, Maria Dezonne Pacheco Fernandes (1910-1998) brazil író által DEDIKÁLT példány. / First edition. In Portuguese language. Paperbinding, with damaged cover. Signed by the author.
20433.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Nosztalgia, család szerelem. Híres magyar költők válogatott versei. Összeáll.: Xu Quiang. Peking, 2009, Culture and Art Publishing House. Kínai nyelven. ISBN 978-7-5039-3673-9. Kiadói papírkötés, foltos.
20434.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Dante, [Alighieri]: The New Life. Translated by D[ante] G[abriel] Rossetti. New York,én.,Thomas Y. Crowell, 1 (címkép, Dante Gabriel Rossetti: Dantes Dream at the Time of the Death of Beatrice) t.+77 p. Angol nyelven. Rendkívül impozáns kiadói szecessziós egészbőr-kötésben, aranyozott, festett, vaknyomásos díszítésű elülső táblával, a gerincen sérüléssel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
20435.

Dante, [Alighieri]: The New Life. Translated by D[ante] G[abriel] Rossetti. New York,én.,Thomas Y. Crowell, 1 (címkép, Dante Gabriel Rossetti: Dante's Dream at the Time of the Death of Beatrice) t.+77 p. Angol nyelven. Rendkívül impozáns kiadói szecessziós egészbőr-kötésben, aranyozott, festett, vaknyomásos díszítésű elülső táblával, a gerincen sérüléssel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
25
Közönséges Általános Iskolai önművelő könyv 2. kötet. Japán nyelven. Félvászon-kötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
20436.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft