20432.
464. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
2 400 Ft
M.B. Saphir, Adolf Glaßbrenner (szerk.): Konversations-Lexikon für Geist, Witz und Humor 1.-4. (két kötetben). Berlin, é.n., Gnadenfeld. 3. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, első kötet lapjain ázásfoltokkal.