2 db angol szótár: The concise oxford dictionary of current english. Oxford, 1964, Clarendon Press. 5. kiadás. Korabeli aranyozott, bordázott egészbőr-kötésben, kissé foltos címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel. + A dictionary of modern english usage. Oxford, 1965, Clarendon Press. 2. kiadás. Korabeli aranyozott, bordázott egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Adolf Wolff: Die italiänische National-Literatur in ihrer geschichtlichen Entwickelung vom 13ten bis zum 19ten Jahrhundert. Berlin, 1860, átkötött sérült félvászon kötés.
David Packard: The HP Way. How Bill Hewlett and I Built Our Company. New York, 1995. HarperBusiness. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Angol nyelven.