Könyvek: Történelem

Tételek száma: 126

Schmitth, Nicolaus: Archi-Episcopi Strigonienses. Compendio dati ~. Editio altera. Par(te)s I-II egybekötve. Tyrnaviae, 1768. Typis Acad. Soc. Jesu. (8)+272p.+2 kihajt. mell.+240p.+2 kihajt. mell. Korabeli papírkötésben, kis kopással. báró Révay Ferenc pecsételt ex librisével, második oldalon kikapart pecséttel  Schmitth Miklós (1707?67) jezsuita történetíró műve az esztergomi érsekek történetét mutatja be
18275.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Fessler, Dr. (Ignác Aurél): Mathias Corvinus, König der Hungarn und Herzog von Schlesien. Zweyte II. Theil Breslau, 1794. Wilhelm Gottlieb Korn. 2t. (címkép+díszcímlap)+VIII+360p.; Korabeli, kissé kopott félbőr-kötésben. Jó példány
18276.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
18277.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Prímás-album. Dr. Serédi Jusztinián Magyarország bíbornok hercegprímása tiszteletére. Szerk.: az Országos Katolikus Szövetség. Bp., 1928.. Franklin. 358+2 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, egészvászon kötésben, jó állapotban
18278.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
18279.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
18280.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Mannert, Konrad, Germania, Rhaetia, Roricum, Pannonia, nach den Begriffenger Griechen und Römer /, Leipzig, 1820, Hahnschen Verlag. Geographie der Griechen und Römer: Theil 3. 725 p + 2 kihajtható térkép Sérült gerincű félbőr kötésben
18281.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Frank Ivo Dr.: A revízió és a horvátság / Budapest, 1933, Erdélyi Férfiak Egyesülete (Magyar Királyi Egyetemi Nyomda), 29 p.; (No 21.)
18282.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Takáts Sándor: magyar nagyasszonyok Bp., é.n. Genius. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel
18283.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
18284.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25
18285.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
18286.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft