Tétel

Kikiáltási ár:

8 000 Ft

25

Leírás:

Szalay József - Baróti Lajos: A magyar nemzet története. I-IV. kötet. [Teljes]. Bp., [1896-1897], Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Rengeteg szövegközi és egészoldalas illusztrációval, térképekkel, kihajtható mellékletekkel. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon-kötés, a borítókon némi kopással, kisebb sérülésekkel, foltokkal, belül nagyrészt jó állapotban, helyenként kissé foltos lapokkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras