Tétel

Kikiáltási ár:

9 500 Ft
25,68 EUR, 27,94 USD

Leírás:

Szilágyi Sándor: Erdélyország története tekintettel mivelődésére. I. köt. Pest, 1866, Heckenast Gusztáv kiadása és nyomása, 1 (hártyapapírral védett díszcímlap, Báthori István, kőnyomat) t.+XV+462+4 p.; Első kiadás. Korabeli enyhén kopott félvászon-kötés, márványozott lapszélekkel

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg