Tétel

Kikiáltási ár:

1 600 Ft

Leírás:

[Pajeken, Friedrich Joachim] Pajeken Frigyes: A rokkant hagyatéka. Elbeszélés Amerika északi államaiból a serdültebb ifjúság számára. Átdolgozta: Győry Ilona. Bp., [1895], Lauffer Vilmos (Nagy Sándor-ny.), 206+(2) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, viseltes állapotban, foltos, kopottas borítóval, pótolt gerinccel, helyenként sérült, foltos lapokkal, szétváló fűzéssel, több lap kijár.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg