Tétel

Kikiáltási ár:

1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD

Leírás:

[Pajeken, Friedrich Joachim] Pajeken Frigyes: A mesztiz és még három elbeszélés Észak- és Dél-Amerikából. Az ifjuság számára írta - - . [Bp., 1897, Athenaeum], 155 p.+ 3 (színes litográfiák) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, viseltes állapotban, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, hiányzó címlappal, szétvált fűzéssel, a lapok nagy része kijár.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras