Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 38

Zelk Zoltán: Tollászkodik a tavasz. DEDIKÁLT! Kass János rajzaival. Vál. T. Aszódi Éva. Bp., 1976, Móra. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
19099.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
10
19100.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
19101.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Varró Dániel: Túl a Maszat-hegyen. Muhi Andris és a pacák birodalma. Varró Zsuzsa rajzaival. Bp., 2003. Magvető, Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az elülső kötéstáblán kis benyomódás.
19102.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
[Pajeken, Friedrich Joachim] Pajeken Frigyes: Jim, a hurokvető kalandjai. Regényes elbeszélés Észak-Amerika nyugati vadonjaiból. A serdültebb ifjúság számára írta - - . Bergen Frigyes négy színes képével. Bp., [1892], Lauffer Vilmos (Rudnyánszky A.-ny.), 2 sztl. lev.+ 169+(1) p.+ 4 (színes litográfiák) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként sérült, kissé foltos lapokkal, korabeli ajándékozási bejegyzéssel, néhány lap kijár.
19103.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
[Pajeken, Friedrich Joachim] Pajeken Frigyes: A mesztiz és még három elbeszélés Észak- és Dél-Amerikából. Az ifjuság számára írta - - . [Bp., 1897, Athenaeum], 155 p.+ 3 (színes litográfiák) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, viseltes állapotban, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, hiányzó címlappal, szétvált fűzéssel, a lapok nagy része kijár.
19104.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
[Pajeken, Friedrich Joachim] Pajeken Frigyes: A rokkant hagyatéka. Elbeszélés Amerika északi államaiból a serdültebb ifjúság számára. Átdolgozta: Győry Ilona. Bp., [1895], Lauffer Vilmos (Nagy Sándor-ny.), 206+(2) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, viseltes állapotban, foltos, kopottas borítóval, pótolt gerinccel, helyenként sérült, foltos lapokkal, szétváló fűzéssel, több lap kijár.
19105.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Cooper, [James Fenimore]: Vadfogó. - - elbeszélése után az ifjúság számára Báró Eötvös József utasítása szerint átdolgozva. Ifjúsági Könyvtár VII. Bp., 1873, Légrády Testvérek, 306 p. + 8 (színes litográfiák) t. Második, javított kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
19106.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
25
19107.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Marshall, [Henrietta Elizabeth]: Stories of Robin Hood. Told to the Children by - - . With Pictures by A. S. Forrest. London, é.n. [cca 1910-1920], T. C. & E. C. Jack, Ltd. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, ajándékozási bejegyzéssel, egy lapon szakadással.
19108.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Péter a hírvivő. Elbeszélés az északamerikai szabadságharczból. Az ifjúság számára átdolgozta: Grundmann J. Ford.: Győry Ilona. Zweigle öt színnyomatú képével. Bp., [1894], Lauffer Vilmos (Nagy Sándor-ny.), 1 sztl. lev.+ 85+(1) p.+ 5 (színes litográfiák) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, kopottas borítóval, helyenként sérült, foltos lapokkal, egy kijáró képtáblával, tulajdonosi névbejegyzéssel. Ritka!
19109.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
19110.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft