Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 267

Douglas R. Hofstadter: Gödel, Escher, Bach. Egybefont Gondolatok birodalma. Metaforikus fúga tudatra és gépekre, Lewis Carroll szellemében. Bp., 2000, Typotex. Harmadik változatlan utánnyomás. Kiadói kartonált papírkötés, borítón kopásnyomokkal.
19162.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Verskoszorú, melyet az új mértékre vett, s üdővel megegyengetett és későbben készült verseiből kötött erdélyi, baróti Szabó Dávid. Kassa, 1786, Füskúti Landerer Mihály. Félvászon kötés, kopottas állapotban sérült borítóval. Első néhány lapon foltok
19163.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
19164.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Vende Ernő: A magyar irodalomtörténet képekben I-II. rész. Összeállította és magyarázó szöveggel ellátta - -. Átnézte: Beöthy Zsolt. Bp., 1905, Athenaeum. 3 sztl. lev., 68 lev. , 2 sztl. lev., 54 lev. Gazdagon illusztrált. Szemléltető képek a magyar irodalomtörténethez. Kiadói félvászon kötésben. Jó állapot minimális foltok
19165.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
M. T. Ciceronis Epistolae ad familiares. Oder: Ciceronis Briefe die er an unterschiedene gute Freunde geschrieben, zu mehren Nutzen der studierenden Jugend mit Teutschen Anmerkungen also erläutert etc. Nürnberg - Wien, 1776, Joh. Paul Krauß. 740 p. Korabeli bordázott egészbőr kötésben
19166.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Hamvas Béla: Karnevál I-III. Szentendre, 2000, Medio. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
19167.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Hamvas Béla: Karnevál. I-II. kötet. Bp., 1985, Magvető, Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
19168.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Hamvas Béla: Silentium. H.n., 2023, Medio. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
19169.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19170.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
19171.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
19172.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
19173.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft