Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 267

Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp.,1935., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 311+1 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott gerincű kopott félbőr-kötésben, k. Számozatlan példány
19415.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
19416.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
2 db könyv - Kaljána Malla: Anangaranga avagy a szerelmi játékok istenének színpada + Muhammad an-Nefzawi: Az illatos kert. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19417.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft