https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Üvegtárgyak

Tételek száma: 277

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szecessziós tejüveg hólyagos lámpabúra. Működő szerelékkel, kis kopással, d: 37 cm, m: 22 cm
11586.

Szecessziós tejüveg hólyagos lámpabúra. Működő szerelékkel, kis kopással, d: 37 cm, m: 22 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
1
Parád kristály padlóváza, gazdagon díszített, címkével jelölt, m: 31 cm
11587.

Parád kristály padlóváza, gazdagon díszített, címkével jelölt, m: 31 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1900-1910 Kralik irizáló üvegváza, anyagában színezett üvegszál rátéttel, jelzés nélkül, hibátlan, d: 15,5 cm, m: 10,5 cm
11588.

cca 1900-1910 Kralik irizáló üvegváza, anyagában színezett üvegszál rátéttel, jelzés nélkül, hibátlan, d: 15,5 cm, m: 10,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
20
Moser jellegű zöld bonbonniere. Aranyozott, kézzel festett, kis kopással d: 14 cm
11589.

Moser jellegű zöld bonbonniere. Aranyozott, kézzel festett, kis kopással d: 14 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Moser jellegű 2 darab lapra fazettált anyagában színezett üveg. Jelzés nélkül, kopással, m: 5-12 cm
11590.

Moser jellegű 2 darab lapra fazettált anyagában színezett üveg. Jelzés nélkül, kopással, m: 5-12 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
EUR
,
41,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 20 cm
11591.

Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 20 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
EUR
,
38,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 16,5 cm
11592.

Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 16,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
EUR
,
38,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 16 cm
11593.

Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 16 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
EUR
,
38,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 17 cm
11594.

Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 17 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
EUR
,
38,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 14 cm
11595.

Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 14 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
EUR
,
38,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 14 cm
11596.

Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 14 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
EUR
,
38,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 20 cm
11597.

Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 20 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
EUR
,
38,24
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz