Üvegtárgyak

Tételek száma: 277

Bieder pohár, kézzel festett, több rétegű üveg, kopásnyomokkal, m: 19 cm
11634.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
3 üveg ecetes kiöntő, csiszolt üveg dugóval. Hibátlanok 18 cm
11635.

Törölve
Vörös-fehér kristály váza. Metszett, csiszolt, festett hibátlan. 31 cm
11636.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11637.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Cognac San. Marino csikóbőr kulacs, kopásokkal, jelzéssel, m: 31 cm
11638.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
cca 1950 Arte Vetraria Muranese AVeM Tutti Frutti váza, jelzés nélkül, repedésvonallal, m: 10 cm
11639.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Murano 3 darab anyagában színezett üvegtárgy: kínáló, váza. Jelzés nélkül, minimális kopottsággal, d: 14 cm, m: 8,5-21 cm
11640.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Design olaj és ecet tartó (2 az 1-ben), kétrészes kiöntő üveg, fa dugókkal, m: 21 cm
11641.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Vintage vékony fújt üveg izraeli emléktárgy Almahd-A.Maraka Jerusalem, irizáló réteggel, certificat-tal. Hibátlan. M.: 23x7cm
11642.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Csiszolt mintás kék kristály váza. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 22,5 cm, m: 22 cm
11643.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
2 db Karcag Berekfürdő pisztoly formájú üveg formába préselt. Jelzett 22 cm, 250ml
11644.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ritzenhoff Champus luxury pezsgős pohár, Seymour Chwast 1999-es mintatervével díszítve. Bemutató füzettel, díszdobozban, jelzéssel,hibátlan, m: 24 cm
11645.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft