Üvegtárgyak

Tételek száma: 277

Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 18 cm
11598.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
11599.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Biedermeier talpas üveg váza, korának megfelelő kopásokkal, m: 14,5 cm
11600.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, lepattanással m:17 cm
11601.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, lepattanással m:19 cm
11602.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
11603.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Biedermeier talpas üveg pohár, korának megfelelő kopásokkal, m: 19,5 cm
11604.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
3 darab biedermeier korsó, közte monogramos, bíborpácolt. Pattanásokkal, m: 9-23,5 cm
11605.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11606.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Régi italos üveg, fém nyakrésszel, anyagában színezett csiszolt üvegdugóval, jelzés nélkül, kopással, m: 26,5 cm
11607.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Bordó ólomkristály váza, hibátlan, m:30cm
11608.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
6 db Karcag Berekfürdő fátyolüveg sörös korsó 0,3l jelzett, hibátlan, anyagában színezett
11609.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft