Kerámiák

Tételek száma: 175

11000.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
Vén Edit: Hasábváza. Többszínű mázakkal festett kerámia, alján jelzéssel. Kopott, m: 38 cm
11001.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
19
Gorka Lívia (1925-2011): Kaspó. Jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 14 cm
11002.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
1886 Schütz Cilli virágmintás falitál, tulajdonosi jelzéssel: Okolicsányi J. 29/12 1886. Masszába nyomott jelzéssel, pereménél kopással, d: 20,5 cm
11003.

1886 Schütz Cilli virágmintás falitál, tulajdonosi jelzéssel: "Okolicsányi J. 29/12 1886". Masszába nyomott jelzéssel, pereménél kopással, d: 20,5 cm

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Izsépy Margit: Afrikai nő. Kerámia, jelzéssel, minimális mázkopással, m: 25 cm
11004.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Újpál György: menyasszony és vőlegény Festett mázas kerámia, hibátlan m:25 cm
11005.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
cca 1800, Alföld, butella, kopással, m: 15,5 cm
11006.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
21
19. sz. második fele, Dél-Alföld, kuglófsütő, kopással, d: 24 cm, m: 13 cm
11007.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1937, Máriagyüd, 3 darab antik kerámia: vizeskorsók, bokály. Felirattal, sérüléssel, m: 16-21 cm
11008.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19. sz. második fele, Hódmezővásárhely, írókázott butella + Balaton-felvidék, vizeskorsó, sérülésekkel, m: 15-19 cm
11009.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1860-1880, Vámfalu, ún. formás tál, sérüléssel, d: 25,5 cm, m: 11,5 cm
11010.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1934, Hódmezővásárhely, ritka fekete alapon lila mintás kerámia váza, jelzéssel, kopással, m: 17 cm
11011.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft