Kerámiák

Tételek száma: 175

Péter Mária: Retro tál. Jelzéssel, hibátlan, d: 28,5 cm
11048.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mihály Béla: Retro falitál. Jelzéssel, kis repedéssel, d: 25,5 cm
11049.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Bokros Júlia (1931-): Lilán irizáló mázas búzamintás falikép. Jelzéssel, hibátlan, 14x12 cm
11050.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fazekas István Hajdúszoboszló: Korsó. Kavicsolt díszítéssel, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 34 cm
11051.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fazekas István Hajdúszoboszló: Népi tároló doboz. Kavicsolt díszítéssel, jelzéssel, minimális kopottsággal, m: 27,5 cm
11052.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mosonyi Mária: Kerámia váza. Jelzéssel, hibátlan, m: 23 cm
11053.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kósa Klára (1947): Dísztál és tároló. Jelzett, hibátlan, d: 14-18,5 cm
11054.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14
Holló jelzéssel: csorgatott mázas dísztál. Hibátlan, d: 28,5 cm
11055.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Kovács Mária: Halas lányka. Mázas kerámia, jelzett, ragasztott, 20 cm
11057.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Antik Sarreguemines, szecessziós mosdótál, jelzett, lepattanásokkal, d: 42,5 cm
11058.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Jelzés nélkül, Pál Ferenc?: Madaras kerámia falplasztika, szép színes mázakkal festett, tetején kis lepattanás, 20x26 cm
11059.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
11060.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft