Kerámiák

Tételek száma: 175

Gyöngyös, 19. sz. első fele, Formás tál, kopással, d: 31,5 cm, m: 13 cm
11012.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Tál. Hódmezővásárhely, 20. sz. eleje, sérüléssel, d: 29 cm.
11013.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
19. sz. második fele, Dél-Alföld, kuglófsütő, sérüléssel, d: 21 cm, m: 12 cm
11014.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1890 Boriska feliratos lekváros köcsög, kopással, m: 19 cm
11015.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1900 Figurális mázas kerámia vízivó edény, kopással, jelzés nélkül, m: 18 cm
11016.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
21
XX. sz első fele, Sárospatak, Tál. Mázas cserép, kézzel festett, sérülésekkel, d: 27 cm
11017.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1890-1900, Bochnia, Lengyelország, kerámia edény, jelzéssel, kopással, m: 14 cm
11018.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mezőtúr, 20. sz. eleje, szilke és lekváros köcsög, sérüléssel, m: 18-23 cm
11019.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1880, Dunántúl, Tarkedlisütő. Sérüléssel, fülhiánnyal, d: 28,5 cm
11020.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Illésné Luria Vilma: Madár. Jelzés nélkül, kopott iparművészeti etikettel, hibátlan, m: 20 cm
11021.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Gorka Iparművészeti Vállalat váza, zöld mázas, jelzéssel, hibátlan, m: 19 cm
11022.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Mihály Béla: Ikebana. Jelzett, hibátlan, d: 17 cm
11023.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft