Kerámiák Tételek száma: 175
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2999283
11012
451
Art-ceramics
Gyöngyös, 19. sz. első fele, Formás tál, kopással, d: 31,5 cm, m: 13 cm 2998978
11013
451
Art-ceramics
Tál. Hódmezővásárhely, 20. sz. eleje, sérüléssel, d: 29 cm. 2997560
11014
451
Art-ceramics
19. sz. második fele, Dél-Alföld, kuglófsütő, sérüléssel, d: 21 cm, m: 12 cm 2995506
11015
451
Art-ceramics
cca 1890 Boriska feliratos lekváros köcsög, kopással, m: 19 cm 2995500
11016
451
Art-ceramics
cca 1900 Figurális mázas kerámia vízivó edény, kopással, jelzés nélkül, m: 18 cm 2959302
11017
451
Art-ceramics
XX. sz első fele, Sárospatak, Tál. Mázas cserép, kézzel festett, sérülésekkel, d: 27 cm 2996771
11018
451
Art-ceramics
cca 1890-1900, Bochnia, Lengyelország, kerámia edény, jelzéssel, kopással, m: 14 cm 2996273
11019
451
Art-ceramics
Mezőtúr, 20. sz. eleje, szilke és lekváros köcsög, sérüléssel, m: 18-23 cm 2995495
11020
451
Art-ceramics
cca 1880, Dunántúl, Tarkedlisütő. Sérüléssel, fülhiánnyal, d: 28,5 cm 2999279
11021
451
Art-ceramics
Illésné Luria Vilma: Madár. Jelzés nélkül, kopott iparművészeti etikettel, hibátlan, m: 20 cm 2996598
11022
451
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalat váza, zöld mázas, jelzéssel, hibátlan, m: 19 cm 2792596
11023
451
Art-ceramics
Mihály Béla: Ikebana. Jelzett, hibátlan, d: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft