Dr. Bród Miksa: Fertőző betegségek. Amit mindenkinek tudnia kell. Boldog Élet Könyvtára 2. sz. Bp., é.n., Élet és Egészség Könyvkiadóvállalat, 48 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
Issekutz Béla: Gyógyszerek és gyógyítás. Bp., 1940, Eggenberger - Rényi Károly. 32 p. Prospektus a könyvről, kivonatokkal a szaklapok ismertetéséből és könyvből. Kiadói papírkötésben, borítón tollas feljegyzéssel, hátoldalán kisebb sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Feliczián Vilmos: Csodálatos természet. Barangolás a természettudomány világában. Bp., [1939], Singer és Wolfner, 220+3 p. Számos szövegközi illusztrációval. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, helyenként kissé foltos lapokkal.
Prof.Dr.L.Michaelis: A fejlődéstan alapvonalai. Bp., 1922., Bethánia- egylet könyvnyomdája. Félvászonkötés az eredeti borítójával. 57 ábrával és 2 táblázattal illusztrálva. Faragó Sándor aláírásával, utolsó lapján több aláírással. Kopott, lapjai meglazultak.