Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 44

Hetzel Henrik: A háziállatok meddősége. Bp., 1945., Szerzői. Negyedik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, foltos borítóval.
18854.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Dr. Gruber Miksa: A nemi élet egészségtana. (Férfiak számára). Az Egészségápolás Könyvtára II. köt. Bp., [1907], Légrády, (2)+101+(3) p. + 2 t. Kiadói egészvászon-kötés.
18855.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Magyar gyógyszerészek, magyar sorsok 1924-2003. Önéletírás antológia. Szerk.: Hornok Éva, Mohr Tamás, Dobson Szabolcs. Bp., 2004, Dictum. Kiadói kartonált papírkötés.
18856.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Darányi Gyula: Közegészségtan. II. kötet, Környezeti hígiene. Bp., 1939. Magyar Orvosi Könyvkiadó. Kiadói vászon kötésben Kissé foltos borítóval
18857.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dékány István: Mértan. Bp., 1912. Athenaeum 168 p + 1 t (sérült) Félvászon kötésben
18858.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Lengyel Sándor: Geometria. a felső kereskedelmi iskolák számára. Bp., 1899. Lampel. 234p. Kiadói félvászon kötésben Sérült fűzéssel.
18859.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Útmutató a gyógyszerkészítmények rendelésére. Szerk.: Dr. Siftár Endre. Bp., 1977, Medicina. Első kiadás. Kiadói nylon-kötés, a könyvtesttől részben elvált borítóval.
18860.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Népi gyógyítás Magyarországon. Ethnomedicine in Hungary.Szerk.: Antall József. Orvostorténeti Közlemények. Communicationes de Historia Artis Medicinae. Supplementum 7-8. Bp.,1975., Semmelweis Orvostörténeti Múzeum, Könyvtár és Levéltár - MOTESZ Magyar Orvostörténeti Társaság. Kiadói papírkötés.
18861.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
9
Alvás és altatószeres gyógykezelés. (Bayer Leverkusen gyógyszerészeti kiadvány). Bp., [1941], Magyar Pharma Gyógyáru Rt. (Globus-ny.), 55+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, a borítón minimális sérüléssel.
18862.

Alvás és altatószeres gyógykezelés. ("Bayer" Leverkusen gyógyszerészeti kiadvány). Bp., [1941], Magyar Pharma Gyógyáru Rt. (Globus-ny.), 55+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, a borítón minimális sérüléssel.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Böő István: Gazdasági állataink betegségmegelőzése. Bp., 2001, Mezőgazdasági Szaktudás Kiadó. Kiadói papírkötés.
18863.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Dr. Orbán Róbert: Nagyüzemi sertéstartási ABC. Bp., 1975, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
18864.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
18865.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft