2 db gyermekegészségügyi füzet: Dr. Heim Pál: A gyermekeke táplálkozása. Szülők Könyvtára 4. sz. Bp., [1926], "Studium" (Franklin-ny.), 56 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban. + Guttermuth János: A gyermekfogak ápolása. Fogaink praktikus kezelése. Az amalgam-hidakról. Bp., 1928, Held-ny. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, kissé hullámos.
Simon Béla: A földrengések. Bp., 1943, K. M. Természettudományi Társulat, 1 kihajtható térkép + 183 p. + XXXII t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, szétváló fűzéssel.
Soós Lajos: A Kárpát-medence mollusca-faunája. Magyarország természetrajza. I. Állattani rész. Rotarides Mihály fényképeivel. Bp., 1943, MTA, VIII+478+(3) p. + 30 t. (fekete-fehér képtáblák) + (30) p. (képmagyarázatok). Átkötött félvászon-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1873-1880 Természettudományi Közlöny, 2 teljes, és 3 hiányos évfolyama:
1873. V. köt. (Benne 1 t.) január-augusztus, október-december, 1874. január-június, október-december; 1875. január-július., október-december. 1879. XI. köt., teljes évfolyam; 1880. XII. köt., teljes évfolyam. Félvászon és modern műbőr-kötések, régi intézményi bélyegzésekkel.