Porcelán Tételek száma: 330
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2909179
11249
442
Herendi / Óherendi zöld virágmintás tányér, masszába nyomott és festett jelzéssel, kopással, d: 20 cm 2909246
11250
442
5 darab Herendi Tertia csésze, minimális kopottsággal, tűzhibával, m: 4 cm 2912811
11251
442
Herendi zöld Apponyi mintás kaspó, jelzett, restaurált, repedt, m: 17,5 cm 2846604
11252
442
Herendi kék virágmintás mokkás csésze aljjal, d: 13,5cm, jelzett, hibátlan. 2740808
11253
442
Herendi rózsamintás tejkiöntő, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopásokkal, kis mázrepedéssel, m: 4,5 cm 2846606
11254
442
Herendi kék virágmintás mokkás csésze aljjal, d: 13,5cm, jelzett, hibátlan. 2847163
11255
442
Herendi kék virágmintás főzelékes tál, jelzett, kis kopással, 25x25 cm 2795457
11256
442
Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 20 cm 2807695
11257
442
Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 20 cm 2830352
11258
442
Antik Herendi / Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 20 cm 2830347
11259
442
Antik Herendi / Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 24,5 cm 2847150
11260
442
Herendi kék virágmintás só és bors szóró, jelzés nélkül, kis kopással, alsó záró nélkül. m: 5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft