Porcelán Tételek száma: 330
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2847146
11224
442
22000
Herendi kék virágmintás szendvicses készlet, jelzett, kis kopással, 15-28 cm 1252743
11225
442
22000
Herendi Rothschild bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm + Herendi Rothschild fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, a doboz tetején apró lepattanással, 8×3×6 cm 2907114
11226
442
Herendi Apponyi mintás nagy méretű kínálótál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 29 cm 2907115
11227
442
Herendi Apponyi mintás nagy méretű kínálótál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm 2912992
11228
442
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2847144
11229
442
14000
Herendi kék virágmintás 8 db lapos tányér, jelzett, kis kopással, 25 cm 2760815
11230
442
Antik Óherendi virágmintás főzelékes tál, jelzett, Dezs 78, kopásokkal, d: 25,5 cm 2753475
11231
442
Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, 1908, kopásokkal, d: 25,5 cm 2830321
11232
442
Herendi kék virágmintás szendvicses készlet, füles tálca és 6 db tányér, d: 12-28 cm, jelzett, hibátlan. 2847145
11233
442
14000
Herendi kék virágmintás 8 db lapos tányér, jelzett, kis kopással, 27 cm 2847164
11234
442
Herendi kék virágmintás ragutál, jelzett, kis kopással, 25 cm 2892707
11235
442
Zsolnay virágmintás áttört kaspó, jelzett, hibátlan, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft