Porcelán

Tételek száma: 330

11212.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
cca 45 darabos Myotts Country Life Staffordshire kék angol étkészlet, közte kínáló, leveses tányér, kistányér, nagytányér, előételes tál, köretes, csésze, alátét, tejkiöntő
11213.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
cca 1900 Sitzendorf páva, jelzett, kopással, ragasztott bóbitával, h: 30 cm, m: 16,5 cm
11214.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Szecessziós tájkép mintás mázas fajansz kínáló és váza pár, egész testet lefedő domború virágmintás díszítményekkel, kétoldalt kartusban tóparti tájképekkel, néhol sérüléssel, formaszámmal jelölve, kínáló: 39x23x16 cm, váza m: 43,5 cm
11215.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Hollóházi Erika mintás 12 személyes étkészlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Hozzá még két gyertyatartó
11216.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
10
11217.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
11218.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Herendi nagy méretű fésülködő akt. Formaterv: Lux Elek. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, alján kis gyári mázrepedés. m: 55 cm
11219.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59
Herendi / Óherendi zöld virágmintás levesestál, jelzett, rózsán kis lepattanások. 29x24x22 cm
11220.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
11221.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
11222.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Herendi kék virágmintás süteményes készlet, jelzett, kis kopással, 19-31 cm
11223.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft