Porcelán Tételek száma: 330
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2717467
11212
442
40000
cca 1920 Zsolnay kaspó. Eozin mázas, jelzett, kisebb mázhibákkal. d: 16 cm, m:11 cm 2912763
11213
442
48000
cca 45 darabos Myotts Country Life Staffordshire kék angol étkészlet, közte kínáló, leveses tányér, kistányér, nagytányér, előételes tál, köretes, csésze, alátét, tejkiöntő 2912698
11214
442
cca 1900 Sitzendorf páva, jelzett, kopással, ragasztott bóbitával, h: 30 cm, m: 16,5 cm 2909137
11215
442
40000
Szecessziós tájkép mintás mázas fajansz kínáló és váza pár, egész testet lefedő domború virágmintás díszítményekkel, kétoldalt kartusban tóparti tájképekkel, néhol sérüléssel, formaszámmal jelölve, kínáló: 39x23x16 cm, váza m: 43,5 cm 2906700
11216
442
60000
Hollóházi Erika mintás 12 személyes étkészlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Hozzá még két gyertyatartó 2913955
11217
442
cca 1920-1930 Pirkenhammer Fischer & Mieg gésamintás, kézzel festett/matricás nagyméretű szervírozó tál, jelzéssel, minimális kopottsággal, 43x31 cm 2913976
11218
442
cca 1920-1930 Pirkenhammer Fischer & Mieg gésamintás, kézzel festett/matricás kávés/mokkás készlet, jelzéssel, kopással, kiöntő fogója sérült, tejkiöntő hiányzik 2910043
11219
442
75000
Herendi nagy méretű fésülködő akt. Formaterv: Lux Elek. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, alján kis gyári mázrepedés. m: 55 cm 2807386
11220
442
Herendi / Óherendi zöld virágmintás levesestál, jelzett, rózsán kis lepattanások. 29x24x22 cm 2807368
11221
442
Herendi kék virágmintás levesestál, jelzett, korának megfelelő állapotban. 34x20,5x22 cm 2807381
11222
442
Herendi kék virágmintás nagyméretű teáskanna, jelzett, korának megfelelő állapotban. 31x18x17,5 cm 2847142
11223
442
Herendi kék virágmintás süteményes készlet, jelzett, kis kopással, 19-31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft