Porcelán Tételek száma: 330
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2781661
11532
442
RW só- és borsszóró. Müncheni motívumokkal. Matricás, jelzett, hbátlan 6 cm 2793936
11533
442
Japán porcelán tégely és Momoyama tálka. Kézzel festett/matricás, jelzett, minimális kopással/hibátlan, d: 9,5 cm, 10,5x10,5 cm 2812115
11534
442
Szovjetunió 1980. ZIK Konakovo retró Misa maci, olimpiai kabala mackós fali fajansz dísz, jelzett, hibátlan, d: 16 cm 2875532
11535
442
Porcelán dísztányér, jelzett, kopásokkal, d: 33 cm 2875533
11536
442
Porcelán dísztányér, jelzett, kopásokkal, d: 33 cm 2792733
11537
442
2 db kínai teás csésze alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft