Porcelán Tételek száma: 330
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2806713
11297
442
Herendi virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2806683
11298
442
Herendi virágmintás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, kisebb kopásokkal, 12x9,5 cm 2806648
11299
442
Herendi virágmintás háncsnyomott tálka. Kézzel festett, jelzett, kisebb kopásokkal, d: 10 cm 2807225
11300
442
44000
Zsolnay Pompadour mintás porcelán teás készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal 2887595
11301
442
34000
Zsolnay eozin jegesmedvék, jelzett, kis mázrepedésekkel, 20 cm, m: 13 cm 2911814
11302
442
Zsolnay tollas mintájú hat személyes süteményes készlet: Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2862488
11303
442
15000
Zsolnay pillangó mintás lámpatest. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 33 cm 2790996
11304
442
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, mázhajszálrepedésekkel, m: 18 cm 2911813
11305
442
Zsolnay tollas mintájú két személyes mokkás készlet: két csésze, aljjal, tejszín kiötő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Eredeti dobozában. 2828044
11306
442
Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, hibátlan.10x10 cm 2874612
11307
442
Zsolnay virág mintás váza, jelzett, kopásokkal, m: 18 cm 2905548
11308
442
Zsolnay búzavirág mintás mokkás készlet 6 csésze, hat aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft