Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 215

Fehér. Fehér László festőművész kiállítása. 2001. dec. 13. - 2002. jan. 13. Szerk.: Jerger Krisztina. Bp., 2001., Műcsarnok. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18427.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Borsos Mihály: ,,Legendárium. Századvégi arcképcsarnok. - - fotográfiái. Felelős kiadó: Bereczky Lóránd. A Magyar Nemzeti Galéria Kiadványai 1999/2. Bp., 1999, Magyar Nemzeti Galéria - Pannon GSM. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A művész, Borsos Mihály (1956- ), és a felelős kiadó Bereczky Lóránd (1940-) művészettörténész által DEDIKÁLT példány.
18428.

Borsos Mihály: ,,Legendárium." Századvégi arcképcsarnok. - - fotográfiái. Felelős kiadó: Bereczky Lóránd. A Magyar Nemzeti Galéria Kiadványai 1999/2. Bp., 1999, Magyar Nemzeti Galéria - Pannon GSM. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A művész, Borsos Mihály (1956- ), és a felelős kiadó Bereczky Lóránd (1940-) művészettörténész által DEDIKÁLT példány.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Uhlenbeck Chris Amy Newland: Japán fametszetek. Bp., 1994. Corvina Kiadó, Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
18429.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
50 of the Worlds Best Apartments. Images Publishing, 2006, angol nyelvű, egész vászonkötés, kiadói papírborítóval, gazdag képanyaggal
18430.

50 of the World's Best Apartments. Images Publishing, 2006, angol nyelvű, egész vászonkötés, kiadói papírborítóval, gazdag képanyaggal

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Alois Hauser: Styl-Lehre der architektonischen und kunstgewerblichen Formen. I-III. Bände. I. Theil: Styl-Lehre der architektonischen Formen des Alterthums. Dritte Auflage. II. Theil: Styl-Lehre der architektonischen Formen des Mittelalters. Zweite Auflage. III. Theil: Styl-Lehre der architektonischen Formen der Renaissance. Dritte Auflage. Wien, 1894-1899-1891., Alfred Hölder. Fametszetű illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a II. kötet foltos.
18431.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kiálts telyes torokkal. Képek és írások Pap Gábor művészettörténész 60. születésnapjára. Bp., 2000, Polar. Kiadói kartonált papírkötés.
18432.

"Kiálts telyes torokkal". Képek és írások Pap Gábor művészettörténész 60. születésnapjára. Bp., 2000, Polar. Kiadói kartonált papírkötés.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gáll Ádám: Terrénum. Terrain. Szeifert Judit bevezető tanulmányával. DEDIKÁLT! Hn., 2009, EX-BB Kiadó. 131 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Benne borítékkal: prospektus, és meghívó, levél. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18433.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
18434.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Egri Mária: Szabó Zoltán. Angyalföld. A művész, Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014) által DEDIKÁLT példány! Bp.-Sopron, 2003, Körmendi Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, hullámos szennylapokkal.
18435.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ruzicskay György: Tessedik Sámuel élete. Ruzicskay György rajzműve. Gyomaendrőd, 1992, Kner Nyomda. Magyar és angol nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (663./1000), Ruzicskay György (1896-1993) festőművész által aláírt példány!
18436.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1990 Michael Maislinger: Bilder. A művész által DEDIKÁLT példány! Wien, Verlag Flutlicht, 10 sztl. lev. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
18437.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Séta a pénz palotájában. A Magyar Nemzeti Bank és műemlék épülete. Bp., 2008, Magyar Nemzeti Bank. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18438.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft