Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 215

Jovánovics. Hrsg. László Földényi F. Bp., 1994, Corvina. Reprodukciókkal, Jovánovics György műveivel gazdagon illusztrált. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóval.
18391.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Lyka Károly 6 könyve:  A táblabíró világ művészet. Magyar művészet 1800-1850.;  Közönség és művészet a századvégen. Magyar Művészet. 1867-1896.;  Magyar művészélet Münchenben. Magyar Művészet. 1867-1896.; Festészeti életünk a millenniumtól az első világháborúig. Magyar Művészet 1896-1914.; Szobrászatunk a századfordulón. Magyar Művészet 1896-1914.;  Festészetünk a két világháború között. Visszaemlékezések 1920-1940.; Bp., 1981-1984., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18392.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
18393.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bódy Gábor. 1946-1985. Életműbemutató. Szerk.: Beke László, Peternák Miklós. Bp., 1987, Műcsarnok - Művelődési Minisztérium Filmfőigazgatóság, 335+(1) p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18394.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Énekek éneke. Szalay Lajos rajzai. Az egyik fordító, Somlyó György (1920-2006) által Feledy Gyula (1928-2010) grafikusnak dedikált! Miskolc, 1992, Miskolci Galéria, 1 p.+14 t. Szalay Lajos (1909-1995) Kossuth-díjas grafikus, a 20. századi magyar rajzművészet megújítójának 14 db ofszet nyomású grafikáját tartalmazó mappa. Kiadói kartonmappa, komplett, hiánytalan, borítón néhány apró folttal. 41x29,5
18395.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1939., Dante. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.
18396.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Insignia medicorum in Hungaria. Wappen ungarischer Ärtzte. Bp., 1982. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18397.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Imre Holl: Funde aus dem Zisterzienserkloster von Pilis. Bp., 2000. Varia Archeologica Hungarica. Kiadói papírkötésben. 230 p.
18398.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10 db fotográfia témájú könyv és kiadvány: Szelényi Károly: Pécs és Baranya - A magyar mediterráneum; Magyar Fotográfia 93; Fényképezés korszerűen; stb.
18399.

10 db fotográfia témájú könyv és kiadvány: Szelényi Károly: Pécs és Baranya - A magyar mediterráneum; Magyar Fotográfia '93; Fényképezés korszerűen; stb.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Vegyes a Völgyi-Skonda Kortárs Gyűjteménnyel művészeti katalógus, 3 db:   Égi jel-kép. Válogatások a Völgyi-Skonda Kortárs Gyűjteményből. Benne Aknay János, Bukta Imre, Deim Pál, Melocco Miklós, és mások. Bp., 2015., Szent József Ház. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés;   Magyar Fürdőélet. Válogatások a Völgyi-Skonda Kortárs Gyűjteményből. Benne Bukta Imre, Fehér László és mások. Bp., 2011., KOGART. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés;   Példa-kép. Válogatások a Völgyi-Skonda Kortárs Gyűjteményből. Benne Bukta Imre, Szemadám György és mások. Bp., 2013., Barabás Villa. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés;
18400.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Tar Zoltán grafikái. Debrecen, 1982. (Alföldi Ny. ) 31 sztl. Az album 26 egészoldalas rajzot tartalmaz. DEDIKÁLT példány! Kiadói, rajzos papírborítóban. Szép állapotban.
18401.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
18402.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft