Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 215

Rune B. Axelsson: Swedish Glass. Awarded design. Photos by Hakan Johansson. Stockholm,(1984),The National Swedish Industrial Board. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
18439.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Vegyes Vasarely Múzeummal kapcsolatos művészeti katalógus: Vera Molnár, Halász-Szabó Sándor, Konok Tamás, Magda Frank, Katalin Hetey, Bujdosó Alpár Nagy Pál Papp Tibor. Bp., 1989-1992,Vasarely Múzeum. Kiadói papírkötés.
18440.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Alexander Horwath: The Last Great American Picture Show. New Hollywood 1967-1976. Wien, 1995, Wespennest. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
18441.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Winkler Gábor: Sopron építészete a 19. században. Bp., 1988., Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18442.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1980 Képcsarnok Konfár Gyula kiállítási prospektus
18443.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Pinczehelyi Sándor össz. 6 db kiállítási katalógusa: 1974, Pécs; 1978, Kőszeg; 1983, Székesfehérvár; 1988, Velencei Biennálé; Ernst Múzeum, Pécsi Galéria és Graz, 1986-87 (2 db ugyanazon katalógusból). A művész munkáinak reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
18444.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
18445.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mirgai László: Szabadtéri sportpályák. Bp., 1964., É. M. Középülettervező Vállalat Műszaki Osztály. Kiadói spirálkötés. Megjelent 550 példányban.
18446.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
18447.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ványai Róbert: Építészettörténet. A szerző, Ványai Róbert által Radványi György (1949-2020) Ybl Miklós-díjas építőművész részére DEDIKÁLT példány. Pécs, 1980., Pollack Mihály Műszaki Főiskola Magasépítészeti Intézet. Kiadói félvászon-kötés. Megjelent 180 példányban.
18448.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1970 Mozgás 70. Pécs, Modern Magyar Képtár, 8 sztl. lev. Benne: Attalai Gábor, Bak Imre, Bocz Gyula, Csiky Tibor, Fajó János, Haraszty István, Hencze Tamás, Keserü Ilona, Korniss Dezső, Lantos Ferenc, Nádler István, Pauer Gyula. A művészek fekete-fehér fotóival illusztrált.  Az egyik művész, Csiky Tibor (1932-1989) szobrász és éremművész által ALÁÍRT példány.
18449.

1970 Mozgás '70. Pécs, Modern Magyar Képtár, 8 sztl. lev. Benne: Attalai Gábor, Bak Imre, Bocz Gyula, Csiky Tibor, Fajó János, Haraszty István, Hencze Tamás, Keserü Ilona, Korniss Dezső, Lantos Ferenc, Nádler István, Pauer Gyula. A művészek fekete-fehér fotóival illusztrált. Az egyik művész, Csiky Tibor (1932-1989) szobrász és éremművész által ALÁÍRT példány.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18450.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft