Porcelán

Tételek száma: 407

Zsolnay bambusz mintás teás és kávés készlet. 6+6 személyes, egy kannával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
11381.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
Zsolnay eozin mázas anya gyermekével. Formaterv Török János: jelzett hibátlan. 21 cm
11382.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
11
11384.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
229,73
250,00
11385.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Lladro spanyol figura, Lány kacsákkal, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11386.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
11387.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
11388.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Zsolnay bagoly, eozin mázas, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
11389.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
11390.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Ungvár virágmintás sültes tál, kézzel festett porcelán, 19, sz. második fele, korának megfelelő kopásokkal. 44x31cm
11391.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Ungvár virágmintás sültes tál, kézzel festett porcelán, 19, sz. második fele, korának megfelelő kopásokkal. 48x34cm
11392.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Bécs 1839 ragu tál, kézzel festett porcelán, kopott, m: 13 cm, d: 26 cm
11393.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft