Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 242

Berán Lajos (1882-1943) 1948. Magyar Sí Szövetség bronz plakett, zománcozott rátéttel, hátlapon gravírozott évszámmal (49x56mm) T:1-
31346.

Berán Lajos (1882-1943) 1948. "Magyar Sí Szövetség" bronz plakett, zománcozott rátéttel, hátlapon gravírozott évszámmal (49x56mm) T:1-

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Berán Nándor (1889-1965) 1930. MCOSZ (Magya Céllövők Országos Szövetsége) / Országos Bajnoki Céllövő Versenyek Miskolcz 1930. egyoldalas vert bronz díjérem Berán N Budapest gyártói jelzéssel (39mm) T:1 patina
31347.

Berán Nándor (1889-1965) 1930. "MCOSZ (Magya Céllövők Országos Szövetsége) / Országos Bajnoki Céllövő Versenyek Miskolcz 1930." egyoldalas vert bronz díjérem "Berán N Budapest" gyártói jelzéssel (39mm) T:1 patina

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Berán Nándor (1889-1965) 1932. MAC Evezősosztály túradíj 1932 1000km zománcozott egyoldalas vert Cu díjérem MAC-zászlós rátéttel, BERÁN N / BUDAPEST gyártói jelzéssel (50mm) T:2 zománc restaurálva
31348.

Berán Nándor (1889-1965) 1932. "MAC Evezősosztály túradíj 1932 1000km" zománcozott egyoldalas vert Cu díjérem MAC-zászlós rátéttel, "BERÁN N / BUDAPEST" gyártói jelzéssel (50mm) T:2 zománc restaurálva

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Berán Nándor (1889-1965) 1939-1950. Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete 4db kétoldalas bronz és Zn sportérem tétel, hátoldalán mindegyik gravírozva (45mm) T:1-,2
31349.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bognár György (1944-) 1993. MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV. kétoldalas bronz emlékérem eredeti műbőr tokban, leírással (42,5mm) T:1
31350.

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV." kétoldalas bronz emlékérem eredeti műbőr tokban, leírással (42,5mm) T:1

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16
Bognár György (1944-) 1993. MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV. jelzett Au emlékérem eredeti műanyag díszdobozban (9,42g/0.986/23mm) T:1 (eredetileg PP) fo.
31351.

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV." jelzett Au emlékérem eredeti műanyag díszdobozban (9,42g/0.986/23mm) T:1 (eredetileg PP) fo.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
594,59
647,06
Bognár György (1944-) 1993. MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV. jelzett Ag emlékérem eredeti műbőr tokban, leírással (21,26g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo.
31352.

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC IV." jelzett Ag emlékérem eredeti műbőr tokban, leírással (21,26g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
Bognár György (1944-) 1996. Puskás Ferenc / Worlds record holder of the 1st league goals kétoldalas, angol nyelvű, jelzett Ag emlékérem, kapszulában, tokban (12,05g/0.999/30mm) T:PP ujjlenyomat, patina
31353.

Bognár György (1944-) 1996. "Puskás Ferenc / World's record holder of the 1st league goals" kétoldalas, angol nyelvű, jelzett Ag emlékérem, kapszulában, tokban (12,05g/0.999/30mm) T:PP ujjlenyomat, patina

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Cserenyei Kaltenbach István (1903-1979) 1941. Steding Emlékverseny - Budapest 1941. XI.23. egyoldalas fém emlékplakett eredeti díszdobozában (150mm) T:1- patina, a tok kissé viseltes
31354.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ernszt Kálmán 1900. Budapesti Atlétikai Klub bronz kétoldalas díjérem (30mm) T:1-
31355.

Ernszt Kálmán 1900. "Budapesti Atlétikai Klub" bronz kétoldalas díjérem (30mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fritz Mihály (1947-) 1986. 30. Nemzetközi Barátság Maraton - Szeged egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- patina, kis ph
31356.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fritz Mihály (1947-) 1988. III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25 kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, kis ph
31357.

Fritz Mihály (1947-) 1988. "III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25" kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, kis ph

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft