Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 242
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2700611
31358
434
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1988. "III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25" kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, karc, kis ph 2676916
31359
434
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-), Lapis András (1942-) 1989. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság" kétoldalas Br emlékérem füllel (42,5mm) T:1- kis karc 2763779
31360
434
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) DN "International Junior All Style Karate Federation" angol nyelvű, kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- patina 2801962
31361
434
Numizmatika
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" fém emlékérem (32mm) T:1- (PP) 2619498
31362
434
Numizmatika
Garamkeszi János (1936-2014) 1981. "Szegedi Pályaavató Verseny 1981" zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2- patina, zománchiba, letört fülnyom, hátoldalán kis firka 2776677
31363
434
Numizmatika
Gál Dezső (1870-?) 1930. "Budapest Székesfőváros I. kerületi levente versenye - 1929. VI. 9." kétoldalas bronz díjérem füllel (41mm)
T:2 2785722
31364
434
Numizmatika
Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club alapításának 50. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "LUDVIG" gyártói jelzéssel (61mm) T:2 Hungary 1936."50th Anniversary of the Athletic Club of Pécs" Br commemorative medallion, "LUDVIG" makers mark on the edge. Sign.: Alice Gosztonyi (61mm) C:XF 2805409
31365
434
Numizmatika
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. "A Magyar Úszó Szövetség bajnoki érme" egyoldalas, festett Zn díjérem (50mm) + "Magyar Úszó Szövetség kerületi bajnoki érme M.U.SZ 1907" egyoldalas festett Zn díjérem (38mm) + "M.U.SZ 1907" egoldalas, festett Al érem (34mm) T:1-,2 kopott festés 2372650
31366
434
Numizmatika
Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / II. 1943" Zn emlékérem (49mm) T:1- 2786144
31367
434
Numizmatika
Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ /" kétoldalas Zn emlékérem (50mm) T:1-,2 patina 2672331
31368
434
Numizmatika
Iván István (1905-1968) 1963. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888-1963. / 75 éves" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:1- 2620365
31369
434
2200
Numizmatika
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft