Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 242
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2785716
31370
434
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem (53mm) T:1 2779761
31371
434
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1988. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság - 1988" kétoldalas aranyozott fém díjérem füllel (42mm) T:1- 2762947
31372
434
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1988. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság - 1988" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- ph, kis patina 2810333
31373
434
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Budapest Vívó Világbajnokság / MVSZ" ezüstözött bronz részvételi emlékérem sérült tokban (42,5mm) T:1- (PP) 2763065
31374
434
Numizmatika
Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, hátoldalon gravírozva "Lesikló I. 1947" (50mm) T:1-,2 2802171
31375
434
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1934. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" bronz díjérem (30mm) + ~1930. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" bronz díjérem mellszalagon (30mm) + 1933. kétoldalas bronz lövészsport érem "Huguenin" gyártói jelzéssel, "Házi verseny 1933" gravírozással T:2,2- korr. 2785823
31376
434
Numizmatika
Matzon Frigyes (1909-1986) 1932. 2db "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923" bronz díjérem "Arkanzas Bp." gyártói jelzéssel, mindkettő hátoldalán gravírozással (50mm) T:1-,2 patina
TP 1800. 2786189
31377
434
Numizmatika
Matzon Frigyes (1909-1986) 1947. "Budapesti Tekéző Alszövetség" kétoldalas bronz díjérem "8-as bajn. 1947 II." gravírozással (58mm) T:2 2777726
31378
434
Numizmatika
Molnár Elek (1916-1994) 1976. "Spartacus Turisták II. Rákóczi Ferenc Jubileumi Emléktúrája" kerámia emlékérem akasztólyukkal (120mm) T:1- 2778447
31379
434
Numizmatika
Morelli Gusztáv (1848-1909) / Exner Károly (1850-1919) ~1910-1930. "Magyar Athletikai Szövetség Versenydíja" jelzett bronz díjérem szalag nélkül, peremen "Ludvig E. Budapest" beütés (35mm) T:2 2776665
31380
434
Numizmatika
Nyitray Dániel (1890-1971) 1921. "A Magyar Athletikai Szövetség Északi kerülete" kétoldalas bronz sportérem (35mm) T:2 patina, ü. 2716949
31381
434
Numizmatika
Rajki László (1939-) 1983. "Az Év Sportolója - Békés Megyei Népújság" kétoldalas, öntött bronz díjplakett (118mm) T:2 kis paitna Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft