Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 242
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2776554
31382
434
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1930. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" ezüstözött bronz emlékplakett, hátlapon "1930. I. 12-i Futóverseny II. B. oszt. I. díj" gravírozással (49x61mm) T:2,2- patina
HP 2210. 2681289
31383
434
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1931. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" bronz emlékplakett (50x62mm) T:2 ü., ph.
HP 2210. 2763438
31384
434
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1946. "Ép testben ép lélek / A Magyar Demokrácia a Testedzésért 1946" bronz emlékérem (60mm) T:1- 2619750
31385
434
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1971. "Jubileumi Sportverseny Győr 1271-1971 / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága" kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem (80mm) T:2 patina, kis ph 2793129
31386
434
Numizmatika
Szentirmai Zoltán (1941-) 1998. "1998-as atlétikai Európa-bajnokság" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:2 2622966
31387
434
Numizmatika
Szomor László (1908-1980) 1949. "MASZ 1897-1947 / Magyar Atlétikai Szövetség verseny díja - Orsz. mezei cs.b. 1949. 4000m II." kétoldalas fém sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2- patina 2803644
31388
434
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Magyar Főiskolai Sportegyesületek Egyesülése 1907" egyoldalas bronz emlékérem "Ludwig" gyártói jelzéssel (40mm) + 1942. "Bethlen Gábor Polgári Lövészegyesület" ezüstözött fém plakett (41mm) T:2,2- patina, korrózió 2803647
31389
434
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1929-1930. "A Budapesti Tanárképző Gyakorló Középiskola Sport Turista Szakosztálya" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem (45mm) T:2 2805535
31390
434
Numizmatika
Tarján Oszkár (1875-1933) ~1920-1930. "Magyar Athletikai Club / MAC" kétoldalas vert bronz érem (28mm) + "MAC" egyoldalas Zn érem (38mm) T:1 patina 2676831
31391
434
Numizmatika
Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Nyíregyházi Sporthetek 1980 május" kétoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (42,5mm) T:1-,2 patina, kis ph 2763426
31392
434
Numizmatika
~1900. "Debreczeni Torna Egyesület - II. díj" kétoldalas bronz díjérem (43mm) T:2 2776683
31393
434
Numizmatika
1906. "Ép ész csak edzett testben él / Magyar Athletikai Club - Verseny díj" peremen jelzett Ag sport díjérem füllel, "...ESI" gyártói jelzéssel, "rúdugrás I. - 1899. XII. 8." gravírozással (16,50g/0.800/33mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft