Könyvek: Minikönyvek Tételek száma: 73
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2810367
17485
434
Books: Minibooks
Győzelem 1945. Vál. és szerk.: Szily Ernő. Kass János illusztrációival. Bp., 1975., Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült borítással. Számozott (408./1500) példány. 2809686
17486
434
Books: Minibooks
Miskolci érmék. Szerk.: Koncsol Judit. Bp., 1984, Magyar Televízió sajtó- és Propaganda osztálya. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 2000 példányban (számozatlan példány). 2809759
17487
434
Books: Minibooks
Híven az eskühöz. Képek a huszonöt éves Munkásőrség életéből. Bp., 1981, Kossuth. Képekkel gazdagon illusztrált, többnyelvű kiadvány. Kiadói kartonált papírkötés, a borítón fém jelvénnyel. 2809732
17488
434
Books: Minibooks
Bartók Béla. 1881-1945. Vál.: Nyerges András. Bp., 1981, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 4500 példányban (számozatlan példány). 2809753
17489
434
Books: Minibooks
Rendületlenül. Visszapillantás négy évtized küzdelmeire. A Dunántúli Napló Zsebkönyvtára 5. Pécs, 1984, Szikra-ny. Kiadói papírkötés. 2810265
17490
434
Books: Minibooks
Az Ifjúsági Lapkiadó Vállalat három évtizede (1951-1981). Összeáll. és szerk.: Horváth Tibor. Bp., 1981, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 1000 példányban. 2810308
17491
434
Books: Minibooks
Kis ólomdarabkák. Kaposvár, 1968, (S. m.-ny.) Kiadói műbőr-kötés, a borítón réz plakettel, kissé sérült borítással. Számozott (8.) példány. 2810373
17492
434
Books: Minibooks
3 db többnyelvű minikönyv: Budapest; Magyarország / Hungary; Népművészet / Folk Art. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé foltos borítókkal. 2810327
17493
434
Books: Minibooks
Vágó Ernő: 50 éves a Vándor-kórus. Bp., 1986, Vándor-kórus. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került. 2810365
17494
434
Books: Minibooks
Gerencséri Jenő - Antal Károly: Kis Képes Krónika. Bp., 1980, Képes Újság (Athenaeum-ny.) Kiadói műbőr-kötés. Számozott (407.) példány. 2810370
17495
434
Books: Minibooks
Tóth Béla: Maróthi György (1715-1744). Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (672./1000) példány. 2786354
17496
434
Books: Minibooks
Kanizsai gyógyfürdő és üdülőközpont. Szerk.: Bada István. Kanizsa, 1991., Kanizsai Gyógyfürdő és Üdülőközpont. Kiadói nyl-kötés. Megjelent 500 példányban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft