A Hoffgreff-Heltai nyomda, a magyar tipográfia műhelye. Haiman György tanulmánya a Csízió hasonmásával. Bp., 1978. Minikönyv, számozott kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
Bod Péter és a magyar nyomdászat. Hasonmások munkáiból. Haimann György bevezető tanulmányával. Budapest, 1975, Zrínyi-nyomda. Kiadói műbőr kötés, magyar, angol, német és orosz nyelven. Számozott (1500/712) példány.
Tóth Péter - Zsámboki László: A borsodi szénbányászat a kapitalizmus korában (1849-1945). Miskolc, é.n., Borsodi Szénbányák. Kiadói műbőr-kötésben, kissé viseltes borítóval. Megjelent 600 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Ádám István - Sváb Antal: Szikszó 700 éves. Miskolc, 1980, Miskolci Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 600 példányban. Könyvárusi forgalomba nem került.
A Csepel Sport Club 75 éve. 1917-1987. Szerk.: L. Kelemen Gábor. Bp., 1987, Csepel Sport Club. Minikönyv. Kiadói kemény-kötés, foltos borítóval és foltos műanyag tokkal.
Rákóczi Kiáltványa. A keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljairól. Minikönyv. Bp.,1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
Magyar Ifjúság. 1957-1982. Minikönyv. Bp.,1982, Ifjusági Nyomda. Kiadói kemény-kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került. Megjelent 1000 példányban. Számozatlan példány.