Könyvek: Minikönyvek Tételek száma: 73
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2807706
17461
434
Books: Minibooks
M. Tótfalusi Kis Miklós Mentsége. Haiman György bevezetőjével. Bp., 1974. Minikönyv, sorszámozott kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 2807696
17462
434
Books: Minibooks
Pest-budai rézmetszők a 19. században. Bp., 1980, Zrínyi. Minikönyv, számozott példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 2807687
17463
434
Books: Minibooks
A Budapesti Metró 3 nyelvű Bp., 1981. Zrínyi számozott minikönyv 2810355
17464
434
Books: Minibooks
Köszöntő helyett... Földi László születésének ötvenedik évfordulójára (1913-1963). Vadász György illusztrációival. Bp., 1963, Zrínyi-ny. Kiadói bőrkötésben, műanyag védőtokban, a borítón némi kopással, a ragasztás részben elengedett. Számozott (18./25) példány! 2810346
17465
434
Books: Minibooks
Európai tavasz. Vál. és szerk.: Lothringer Miklós. Válint Gyula illusztrációival. Bp., 1985, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban (számozatlan példány). Kereskedelmi forgalomba nem került. 2809354
17466
434
Books: Minibooks
Milei György: A mi forradalmunk is. Bp., 1977, Táncsics. Minikönyv. Kiadói kemény-kötés. 2809351
17467
434
Books: Minibooks
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1973-1974. Minikönyv. Bp., 1973, Műszaki. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kopott borítóval. 2807812
17468
434
Books: Minibooks
Balassi Bálint: Szép magyar Comoedia. Bp., 1983, Pátria. Minikönyv, számozott. példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 2807694
17469
434
Books: Minibooks
A Zrínyi Nyomda 125 éve minikönyv 1-2 kötet. számozott példány. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 2810397
17470
434
Books: Minibooks
Évfordulók, sorsfordulók. (A XXXV. Magyar Bányásznap tiszteletére). Dunántúli Napló Zsebkönyvtára 6. Pécs, 1985, Szikra-ny. Kiadói egészvászon-kötés. 2807809
17471
434
Books: Minibooks
Karithy Fricike: Az emberke tragédiája. Madách Imike után istenkéről, Ádámkáról és Luci Ferkóról. Minikönyv, illusztrált, kiadói műbőr kötésben, újszerű állapotban. Számozott 2807711
17472
434
Books: Minibooks
100 levél, Tevan Andor és Kner Imre levelezése 1915-1944. Bp., 1986. Minikönyv, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. Számozott Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft