Balassi Bálint: Szép magyar Comoedia. Bp., 1983, Pátria. Minikönyv, sz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/434/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Minikonyvek~1000019/Balassi-Balint-Szep-magyar-Comoedia-Bp-1983-Patria-Minikonyv-szamozott-peldany-illus~II2807812
2807812
17468
434
Books: Minibooks
Leírás: Balassi Bálint: Szép magyar Comoedia. Bp., 1983, Pátria. Minikönyv, számozott. példány, illusztrált, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
: karap_norbert