Bálint György: Rapszódia az íróasztal mellett. Budapest, 1976, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat, 295 p. Kiadói műbőr kötésben. Készült 1500 példányban. kopott
Megye a Duna-Tisza közén. Szerk.: Ablaka István, Sztrapák Ferenc. Kecskemét, 1984, Petőfi-ny. Minikönyv. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.
1980 Az MSZMP XII. kongresszusára kiadott minikönyv-csomag: Harmincöt év a szabadság útján; A Magyar Szocialista Munkáspárt programnyilatkozata; A magyar kommunista mozgalom 60 éve. Eredeti műanyag tokban, fém jelvénnyel. Számozott (1092./1500).
5 db minikönyv - Kass János grafikái, Halételek, Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell, Könyvnyomtatás Magyarországon. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
Magyar Postabélyegek 1-8. kötet. 1951-1987. Bp.,1987, Állami Nyomda-Magyar Posta. Kiadói vászon-kötés. Készült 600-600 példányban. Számozott példányok, piros számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került