17442.
434. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
5 000 Ft
25
Richard Schmidt: Beiträge zur indischen Erotik. Das Liebesleben des Sanskritvolkes. Nach den Quellen dargestellt von Richard Schmidt. Leipzig, 1902, Lotus. Német nyelven. ElsÅ‘ kiadás! 976 p. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű félbÅ‘r kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel, cÃmlap kissé foltos, máskülönben jó állapotban. / First edition! In German language. Half leather binding.