Hans Alexander: Anatomisches Sexual-Lexikon. Leipzig, é.n., Orla. Német nyelven. 92 p. Színes, részben kihajtható táblákkal és számos fekete-fehér szövegközti illusztrációval. Aranyozott félvászon kötésben, jó állapotban. / In German language. In good condition, half linen binding.