Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 12

17437.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
17438.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
17439.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Schidrowitz, Leo: Das schamlose Volkslied. Eine Sammlung erotischer Volkslieder. Wien, 1921, Gloriette. Számozott (0334) példány. 221 p. Német nyelven. Számos fametszetű illusztrációval. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval. / In half linen binding, numbered (0334), slightly damaged spine and cover
17440.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Hans Alexander: Anatomisches Sexual-Lexikon. Leipzig, é.n., Orla. Német nyelven. 92 p. Színes, részben kihajtható táblákkal és számos fekete-fehér szövegközti illusztrációval. Aranyozott félvászon kötésben, jó állapotban. / In German language. In good condition, half linen binding.
17441.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Richard Schmidt: Beiträge zur indischen Erotik. Das Liebesleben des Sanskritvolkes. Nach den Quellen dargestellt von Richard Schmidt. Leipzig, 1902, Lotus. Német nyelven. Első kiadás! 976 p. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel, címlap kissé foltos, máskülönben jó állapotban. / First edition! In German language. Half leather binding.
17442.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
25
William Shakespeare: Complete Works of William Shakespeare. H.n., 2020, Barnes & Noble. Angol nyelven. Kiadói álbordázott műbőr díszkötés, aranyozott lapélekkel, zsugorfóliában.
17443.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Die Geschlechtsausschweifungen unter den Völkern der alten und neuen Welt geschichtlich und das Gewerbe geiler Weiber staatsrechtlich dargestellt. Leipzig, 1826, Reclam. Első kiadás! Német nyelven. 361 p. Későbbi aranyozott gerincű félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, kötés elvált a gerinctől, helyenként foltos lapokkal. Ritka irodalom a prostitúcióról! / Rare book on prostitution in German language. First edition.
17444.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9
Sarah Duque - Mario Bucci: Accadde una volta a Venezia. Firenze, 1986, Cantini. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
17445.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dühren, Eugen: Der Marquis de Sade und seine Zeit. Ein Beitrag zur Kultur- und Sittengeschichte des 18. Jahrhunderts. Mit besonderer Beziehung auf die Lehre von der Psychopathia sexualis. Berlin, 1901, H Bahrsdorf. Harmadik, teljesen átnézett és bővített kiadás. Német nyelven. 537 p. Aranyozott, bordázott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapélekkel, helyenként foltos lapokkal, megerősített kötéssel. / In German language. Third edition. Some pages stained
17446.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11
2 db spanyol Larousse enciklopédia. Pequeno Larousse ilustrado, Pequeno Larousse de ciencias y tecnicas
17447.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17448.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft