https://www.darabanth.com/hu/434-Gyorsarveres/434.0/Konyvek/Konyvek-Idegen-nyelvu-konyvek~1000018/Richard-Schmidt-Beitrage-zur-indischen-Erotik-Das-Liebesleben-des-Sanskritvolkes-Nach-den-Quelle~II2807948
2807948
17442
434
Books: Other languages
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
LeÃrás:
Richard Schmidt: Beiträge zur indischen Erotik. Das Liebesleben des Sanskritvolkes. Nach den Quellen dargestellt von Richard Schmidt. Leipzig, 1902, Lotus. Német nyelven. ElsÅ‘ kiadás! 976 p. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű félbÅ‘r kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel, cÃmlap kissé foltos, máskülönben jó állapotban. / First edition! In German language. Half leather binding.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pk
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m