Dühren, Eugen: Der Marquis de Sade und seine Zeit. Ein Beitrag zur Kultur- und Sittengeschichte des 18. Jahrhunderts. Mit besonderer Beziehung auf die Lehre von der Psychopathia sexualis. Berlin, 1901, H Bahrsdorf. Harmadik, teljesen átnézett és bővített kiadás. Német nyelven. 537 p. Aranyozott, bordázott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapélekkel, helyenként foltos lapokkal, megerősített kötéssel. / In German language. Third edition. Some pages stained