Festmények és grafikák Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2764250
10012
434
26000
Aradi Edvi Illés Jenő (1886-1962): Udvar 1944. Olaj, vászon, Keret nélkül. Jelzett, Szélein kopásokkal. 78x60 cm 2810600
10013
434
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Fecskék a lépcsőházban. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli apró sérüléssel és foltos. 26×19,5 cm 2740787
10014
434
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelzett. 28×24,5 cm Üvegezett fakeretben. Lap széle foltos. 2810606
10015
434
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Párizsi részlet (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett. 26x39 cm 2810613
10016
434
3200
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Birkanyáj (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. 27,5x39,5 cm 2743350
10017
434
24000
Atila (Bíró Attila) (1931-1987): Alakok. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. Exp. jelzéssel. Lapméret: 70x50 cm. Lapszéli egészen apró szakadásokkal. 2474631
10018
434
B. Hajdú László (1926-1998): Női portré, 1975. Vegyes technika, papír, jelzett. 33×23,5 cm 2760385
10019
434
Bak Péter (1950-): Naplemente a Balatonon. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, Képcsarnok Vállalat címkéjével, fakeretben, 50x50 cm 2659126
10020
434
Bácskay István (?-?), működött a XX. sz. első felében: Kairó (Cairo), 1930. Olaj, vászon. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, korabeli kissé sérült fa keretben. 50x40 cm/ István Bácskay (?-?), active in the first half of the XXthe century: Cairo (Egypt), 1930. Oil on canvas. Signed. With very small surface flaws. Framed. 50x40 cm 2793659
10021
434
Bajor Ágost (1892-1958): Feltre, 1918. Rézkarc, papír, jelzett, 16,5×12 cm 2804684
10022
434
38000
Balogh László (1930-): Játékos formák, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III./XV. számozással. 49x68 cm. Üvegezett fakeretben. 2776318
10023
434
Bálványos Huba (1938-2011): Júdáspénz, 1981. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 13/50. lapszéli apró szakadásokkal. 56,5x40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft